Ekipa Partizana osvojila je 3x3 turnir Košarkaškog saveza Srbije

Autor: Hit2
Izvor: Sportski centar Pozarevac
Pon, 7.08.2023
0

U subotu 5. avgusta, održano je 3x3 prvenstvo Srbije u basketu u Sportskom centru Požarevac. Ekipa Partizana osvojila je 3x3 turnir Košarkaškog saveza Srbije.

Ekipa Partizana osvojila je 3x3 turnir Košarkaškog saveza Srbije. Ona je finalu bila bolja od ekipe 3x3 Svilajnac. Treće mesto na turniru zauzela je ekipa 3x3 Užice.

Turnir je A kategorije i održava se u sklopu 3x3 Roda državnog prvenstva Srbije. Prepoznat je kao jedan od najjačih i najkvalitetnihih turnira u Srbiji ali i celom regionu.

Za lokaciju je ove godine izabran Sportski centar, gde je postavljena celokupna 3x3 oprema. Podsećamo, nagradni fond ove godine bio je za 1. mesto - 120.000,00 RSD ; 2. mesto - 20.000,00 RSD + oprema KSS i 3. mesto - oprema KSS .