Požarevljani silovito u poslednjoj četvrtini do pobede

Autor: Hit 3
Izvor: Hit radio
Sub, 25.11.2017
0

U derbiju kola protiv Sloge iz Despotovca, ekipa Požarevca je zadržala maksimalan učinak i oreol nepobedivosti savladavši domaćine rezultatom 65:74, po četvrtinama (17:14, 18:25, 20:14, 10:21).

Ravnopravni protivnici tokom čitavog meča, istini za volju, nisu pružili kvalitetne partije ali je gostujuća ekipa “dala gas” u poslednjoj četvrtini i zasluženo slavila na vrućem gostovanju. Rezultatska klackalica je trajala 35 minuta ali prevagu su doneli odlični Kurtiševski, iskusni Stefanović i standardno dobri Đorđević i Rakonjac. U idućem kolu  ekipa Požarevca ima priliku da pred svojim navijačima nastavi pobedničku seriju protiv ekipe “Stari Ras” iz Novog Pazara. Utakmica će biti odigrana u petak, 1. decembra sa početkom u 19 časova u hali Kulturno sportskog centra Požarevac.

Organizatori utakmice ponovo najavljuju svečarsku atmosferu, tako da se ponovo očekuje spektakl na tribinama KSC Požarevac

Sloga: Stević 3(1), Mitrović 15, Dimitrijević, Milojević 2, Milutinović 3,Veličković, Lalović 17(1), Ristić, Kostić 11(2), Petričević, Radisavljević 2, Zec 12.

Požarevac: Ognjanović 3(1), Kurtiševski 26(2), Mirković 3(1), Papić I. 3, Stefanović7, Rakonjac 12(4), Đorđević 16(1), Papić J., Stojanović, Stanković 4, Obradović, Mitić.
Igrač utakmice: Emir Kurtiševski (Požarevac).